metaduomenys

metaduomenys
metaduomenys statusas Aprobuotas sritis kartografija apibrėžtis Duomenys, kuriais apibūdinami erdvinių duomenų rinkiniai ir paslaugos ir kurie reikalingi šiems dalykams surasti, įvertinti ir naudoti. atitikmenys: angl. metadata vok. Metadateien; Meta-Daten; Metadaten rus. метаданные pranc. métadonnées, f šaltinis Lietuvos Respublikos geodezijos ir kartografijos įstatymo pakeitimo įstatymo projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем написать курсовую

Look at other dictionaries:

  • metaduomenys — statusas T sritis informatika apibrėžtis Duomenys apie kitus duomenis. Pavyzdžiui, tinklalapio, parašyto HTML kalba, antraštėje pateikiami metaduomenys, kurie svetainės lankytojui nėra matomi, bet apibūdinantys jo matomus duomenis: autorius, data …   Enciklopedinis kompiuterijos žodynas

  • metaduomenys — statusas T sritis dirbtinis intelektas apibrėžtis Duomenys apie pačius duomenis: duomenų šaltinis, dydis, formatas ir pan. pavyzdys( iai) Skaitmeninei medžiagai (t. y. tekstams, paveikslams, garsams, vaizdo įrašams ir jų kombinacijoms) aprašyti… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • metadata — metaduomenys statusas T sritis informatika apibrėžtis Duomenys apie kitus duomenis. Pavyzdžiui, tinklalapio, parašyto HTML kalba, antraštėje pateikiami metaduomenys, kurie svetainės lankytojui nėra matomi, bet apibūdinantys jo matomus duomenis:… …   Enciklopedinis kompiuterijos žodynas

  • Meta-Daten — metaduomenys statusas Aprobuotas sritis kartografija apibrėžtis Duomenys, kuriais apibūdinami erdvinių duomenų rinkiniai ir paslaugos ir kurie reikalingi šiems dalykams surasti, įvertinti ir naudoti. atitikmenys: angl. metadata vok. Metadateien;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Metadateien — metaduomenys statusas Aprobuotas sritis kartografija apibrėžtis Duomenys, kuriais apibūdinami erdvinių duomenų rinkiniai ir paslaugos ir kurie reikalingi šiems dalykams surasti, įvertinti ir naudoti. atitikmenys: angl. metadata vok. Metadateien;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Metadaten — metaduomenys statusas Aprobuotas sritis kartografija apibrėžtis Duomenys, kuriais apibūdinami erdvinių duomenų rinkiniai ir paslaugos ir kurie reikalingi šiems dalykams surasti, įvertinti ir naudoti. atitikmenys: angl. metadata vok. Metadateien;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • metadata — metaduomenys statusas Aprobuotas sritis kartografija apibrėžtis Duomenys, kuriais apibūdinami erdvinių duomenų rinkiniai ir paslaugos ir kurie reikalingi šiems dalykams surasti, įvertinti ir naudoti. atitikmenys: angl. metadata vok. Metadateien;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • métadonnées — metaduomenys statusas Aprobuotas sritis kartografija apibrėžtis Duomenys, kuriais apibūdinami erdvinių duomenų rinkiniai ir paslaugos ir kurie reikalingi šiems dalykams surasti, įvertinti ir naudoti. atitikmenys: angl. metadata vok. Metadateien;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • метаданные — metaduomenys statusas Aprobuotas sritis kartografija apibrėžtis Duomenys, kuriais apibūdinami erdvinių duomenų rinkiniai ir paslaugos ir kurie reikalingi šiems dalykams surasti, įvertinti ir naudoti. atitikmenys: angl. metadata vok. Metadateien;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • metadata — metaduomenys statusas T sritis dirbtinis intelektas apibrėžtis Duomenys apie pačius duomenis: duomenų šaltinis, dydis, formatas ir pan. pavyzdys( iai) Skaitmeninei medžiagai (t. y. tekstams, paveikslams, garsams, vaizdo įrašams ir jų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”